De Personeelsvereniging organiseert in november 2026 een stedenreis naar Luxemburg.
LET OP: DEZE INSCHRIJVING GAAT NIET VIA COMPANYPASS MAAR RECHTSTREEKS VIA DE PV
Wanneer?
Donderdag 26 november t/m zondag 29 november 2026.
Waar?
Hotel Mama Shelter Luxemburg.
Programma
Donderdag vertrekken we met de bus vanaf het LUMC. Onderweg maken we een stop bij Henri-Chapelle, waarna we onze route vervolgen naar Clervaux. Dit stadje staat bekend om zijn abdij, die hoog boven de stad uittorent. Je hebt de gelegenheid om hier te lunchen en het stadje op eigen gelegenheid te verkennen.

In de loop van de middag komen we aan bij ons hotel in Luxemburg.
Vrijdag kan je op eigen gelegenheid Luxemburg-Stad ontdekken of deelnemen aan de door ons uitgekozen optionele stadswandelingen met een Nederlandssprekende gids.
Kosten stadswandeling: €15,-
Zaterdag is er een mogelijk om de Romeinse stad Trier te bezoeken. Je kan de stad op eigen gelegenheid bekijken, lekker winkelen of gezellig iets eten of drinken. Vervoer is geregeld.
Je kan natuurlijk ook gewoon in Luxemburg-Stad blijven, de keus is aan jou.

Zondag nemen we na het ontbijt afscheid van Luxemburg.
We rijden naar Monschau, een prachtig vakwerkstadje in de Duitse Eifel. Hier kan je je laatste souvenirs inkopen of nog even de mooie huizen bekijken. Aansluitend vervolgen wij de reis naar het LUMC.
Deze stedenreis is inclusief:
- Vervoer per luxe touringcar
- 3 overnachtingen inclusief ontbijt
De prijs voor dit arrangement bedraagt € 379,- per persoon.
Alle overige kosten zijn voor eigen rekening. De toeslag voor een eenpersoonskamer is € 179,-
U dient zelf een reis- en/of annuleringsverzekering af te sluiten.
LET OP: DEZE INSCHRIJVING GAAT NIET VIA COMPANYPASS MAAR RECHTSTREEKS VIA DE PV
Je dient jouw aanbetaling ad € 179,- per persoon z.s.m. over te maken naar onze ING rekening NL 74 INGB 0000 6165 78 t.n.v. Pers.Ver. LUMC o.v.v. jouw personeelsnummer (of donateur indien je donateur bent) en “Luxemburg”.
Je dient ook het separate inschrijvingsformulier in te vullen en aan ons te mailen (dit zal in een later stadium worden toegezonden als de inschrijving gesloten wordt / is).
Contactpersonen:
Wilma Ouwehand, tel. 06 – 53 76 77 68 of W.J.Ouwehand@lumc.nl
Hans Boekkooi, tel. 06 – 27 19 55 35 of W.J.G.Boekkooi@lumc.nl